В Виннице хотят построить новый мост.

 
 

В Виннице хотят построить новый мост.
Грандіозний план на п’ять років ціною півтора мільярда гривень
Міст довжиною 579 метрів з’єднає вулиці Гонти і Богуна. Загалом новий мостовий перехід плануюється збудувати від Хмельницького шосе до вулиці Кірова через Гонти (8,2 км). А потім продовжать з Кірова до Немирівського шосе (4,4 км.)
Вінничани вже відчули на собі вплив автомобільних пробок у часи «пік». Іноді трамваєм швидше дістатися до роботи, аніж маршруткою.
Міська влада давно веде мову про необхідність змін у транспортних розв’язках Вінниці, уже зроблено і перший крок – розпочато роботи з втілення в життя ідеї про новий міст через Буг.
— Ми розробили генеральний план Вінниці, в який заклали будівництво моста, — розповідає міський голова Володимир Гройсман. – Затверджено техніко-економічне обґрунтування і вже у новому році можна переходити до проектування. За попередніми розрахунками, увесь комплекс – міст із новими транспортними розв’язками – «потягне» на півтора мільярда гривень. А виконати всі роботи можливо за п’ять років. Це буде велика напівкільцева дорога аж до Хмельницького шосе, Максимовича через вулиці Гонти, Київську, Івана Богуна. Але це має бути державна позиція, державна підтримка. Або держава має передати нам ресурс, який місто буде реалізовувати, або повинна створити умови, щоб ми цей ресурс могли отримати.
Під державну гарантію міська влада сподівається залучити інвестиції за програмою розвитку інфраструктури в Україні і, відповідно, визначати черговість реалізації проектів. Загалом, як каже мер, проект мосту може коштувати від чотирьох до восьми мільйонів гривень. Вартість залежатиме від тендерних пропозицій. Але те, що ми процес зрушимо з місця, однозначно, відзначає Володимир Борисович.
Що ж, це все звучить досить оптимістично, зважаючи на фінансово-економічну кризу, яка триває у державі. Ще не зовсім зрозуміло, чи під силу державі здійснити вінницький проект. Але все-таки органи місцевого самоврядування, які обирає народ, можуть «гнути» свою лінію – на користь того ж таки народу.

С сайта:
http://www.misto.vn.ua/


Создан 10 янв 2009  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником